Correu electrònic

alloy@gneesteelgroup.com

WhatsApp

+86 15824687445

NM360 NM400 NM450 Placa d'acer de desgast

NM360 NM400 NM450 Placa d'acer de desgast

La placa d'acer de desgast NM360 NM400 NM450 és una placa d'acer resistent a l'abrasió-alta resistència- fabricada segons GB/T 24186-2009. Disponible en els graus NM360, NM400 i NM450, combina una duresa controlada amb una bona tenacitat per a equips de mineria, construcció, pedreres i manipulació de materials exposats al desgast abrasiu.
Descripció
Paràmetres tècnics

Visió general del producte


La placa d'acer de desgast NM360 NM400 NM450 és una placa d'acer resistent a l'abrasió-alta resistència- fabricada segons GB/T 24186-2009. Disponible en els graus NM360, NM400 i NM450, combina una duresa controlada amb una bona tenacitat per a equips de mineria, construcció, pedreres i manipulació de materials exposats al desgast abrasiu.

 

China wear resistant plate Distributors

 

Mining & Quarrying
Construction Machinery
Cement & Aggregate Industry
Power Plants & Steel Mills

 

Especificacions tècniques

 

Item

Especificació

Grau de producte

NM360, NM400, NM450

Estàndard

GB/T 24186-2009

Gruix

4-100 mm

Amplada

1500-3500 mm

Longitud

3000-12000 mm

Tolerància al gruix

±1%

Condició de lliurament

Temprat (Q), temperat i temperat (Q&T), TMCP + temperat, temperat, laminat en calent

Tipus de vora

Bord de fresa (ME), vora retallada (TE)

Condició de la superfície

Enrotllat, amb granallada, pintat

 

news-295-294
CTL&SL
news-294-293
Mòlta Polit
news-295-295
Tall
news-299-294
Bisellat
news-293-293
Formant
news-293-293
Maquinatge
news-288-289
Soldadura automàtica
news-289-289
Tractament tèrmic
news-290-290
Pintura
news-290-288
Serveis d'Enginyeria

CTL & SL SERVICE

Steel Plate Leveling Machine

 

Composició química

 

Grau d'acer

Gruix
mm

Nivell de grau

Composició química d'acer WNM% en pes

C

Si

Mn

P

S

Mo

Cr

Ni

B

Màx

NM 360

Menor o igual a 50

A-E,L

0.20

0.60

1.60

0.025

0.015

0.50

1.00

0.80

0.004

51-100

A,B

0.25

0.60

1.60

0.020

0.010

0.50

1.20

1.00

0.004

NM 400

Menor o igual a 50

A-E

0.21

0.60

1.60

0.025

0.015

0.50

1.00

0.80

0.004

51-100

A,B

0.26

0.60

1.60

0.020

0.010

0.50

1.20

1.00

0.004

NM 450

Menor o igual a 80

A-D

0.26

0.70

1.60

0.025

0.015

0.50

1.50

1.00

0.004

 

steel plate for 100,000 m³ ammonia storage tank

steel plate for 100,000 m³ ammonia storage tank

steel plate for 100,000 m³ ammonia storage tank

 

Propietats mecàniques

 

Material

Gruix (mm)

Força de l'extensió

Elongació

Energia d'impacte (vertical)

BH (duresa Brinell)

ºC

Akv/J

NM360

6-80

Major o igual a 1100

Major o igual a 12

-20

Major o igual a 24

330-390

NM400

6-80

Major o igual a 1200

Major o igual a 10

-20

Major o igual a 24

370-430

NM450

6-80

Major o igual a 1250

Major o igual a 7

-20

Major o igual a 24

420-480

 

Aplicacions típiques

 

  • Cubells d'excavadora
  • Cossos de camions bolquets
  • Cossos d'abocador de mineria
  • Revestiments de trituradora
  • Revestiments de tremuja
  • Revestiments de canals transportadors

news-798-413

news-794-417

Steel plate rolling

steel plate rolling services

 

Serveis de processament


Tall CNC- Tall amb flama, plasma i làser segons dibuixos del client.


Bisellat- Vores de soldadura mecanitzades per als requisits de fabricació.


Perforació- Mecanitzat de forats de precisió per a components de muntatge.


Doblar- Plegat en fred o en calent dins dels límits de processament recomanats.


Preparació de la soldadura- Preparació de la vora abans de la fabricació estructural.


Granallat i pintura de superfícies- Granallat i recobriment protector abans de l'enviament.


Fabricació de peces- Subministreu components semi-resistents al desgast-a petició.

 

Press Brake Forming

Press Brake Forming

Steel Plate Rolling

news-795-200

Groove cutting robot

groove cutting machine

news-783-197

V-type, Y-type, X-type and U-type grooves

 

Garantia de qualitat

 

Procés d'inspecció

Anàlisi de la composició química de la matèria primera


Control del procés d'elaboració d'acer


Mesura del gruix de la placa

Inspecció dimensional

Inspecció de defecte superficial

Prova d'ultrasons (UT)

Prova de duresa Brinell (HBW)

Prova de resistència a la tracció

Prova de resistència al rendiment

Prova d'allargament

Inspecció de planitud

Identificació i verificació de la traçabilitat

Inspecció visual final abans de l'enviament

 

Certificacions

 

Certificació

Descripció

ISO 9001:2000

Sistema de gestió de la qualitat

ISO 14001:2004

Sistema de Gestió Ambiental

CA 10204 3.1

Certificat de prova de molí (certificat d'inspecció de material)

Inspecció SGS

Inspecció de qualitat de tercers-independent (opcional)

Inspecció BV

Inspecció de tercers-Bureau Veritas (opcional)

Inspecció TUV

Verificació independent del producte (opcional)

 

China Steel Armor Plate Suppliers

China wear resistant steel plate Suppliers
China wear resistant steel plate Suppliers

 

Embalatge i enviament


Embalatge d'exportació:Embalatge estàndard d'exportació navegable amb corretges d'acer i palets de fusta.


Protecció contra l'òxid:Oli anti-rovell o recobriment protector disponible segons els requisits d'enviament.


Separació de plaques:Separadors d'acer o plàstic utilitzats per evitar danys a la superfície durant el transport.


Mètode de càrrega:Càrrega de contenidors per a mides estàndard i càrrega de vaixells a granel per a plaques de grans dimensions.


Mètode d'enviament:Terminis disponibles FOB, CFR i CIF; El transport marítim és el mètode d'enviament principal.

 

news-785-163

news-799-163

news-800-163

news-799-161

news-797-160

news-798-200

news-798-469

 

PMF

 

P: Quina és la quantitat mínima de comanda?

R: El MOQ estàndard és d'1 tona mètrica.

P: Hi ha plaques disponibles?

A: Sí. Els gruixos comuns i les mides estàndard estan normalment disponibles en estoc. La disponibilitat depèn del grau i la quantitat.

P: Podeu subministrar mostres?

A: Sí. Es poden proporcionar petites peces de mostra per a l'avaluació de la qualitat. Les despeses de transport són generalment pagades pel comprador.

P: Quins graus internacionals són comparables a les plaques de desgast NM?

R: Depenent de l'aplicació, NM360, NM400 i NM450 es comparen habitualment amb AR360, AR400, AR450, Hardox® 400/450 i graus d'acer resistents a l'abrasió{8}}equivalents.

P: Quins mètodes de processament es recomanen després de la compra?

R: Es recomana tall per raig d'aigua, plasma o làser, procediments de soldadura controlats i preescalfament adequat per a plaques més gruixudes per mantenir el rendiment del material.

P: Quins documents d'exportació podeu proporcionar?

R: Factura comercial, llista d'embalatge, coneixement d'embarcament, certificat de prova de molí (EN 10204 3.1), certificat d'origen, informes d'inspecció de SGS/BV (si es demana) i altres documents d'exportació necessaris per al despatx de duana.

Etiquetes populars: nm360 nm400 nm450 desgast placa d'acer, Xina nm360 nm400 nm450 fabricants de plaques d'acer, proveïdors, fàbrica